PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855513}

Ci, którzy życzą mi śmierci

Those Who Wish Me Dead
5,6 10 540
ocen
5,6 10 1 10540
5,7 7
ocen krytyków
Ci, którzy życzą mi śmierci
powrót do forum filmu Ci, którzy życzą mi śmierci

Hell or Highwater, Wind River i Yellowstone. Wszystkie filmy wlacznie z serialem sa rewelacyjne, wiec mysle, ze bedzie sie dzialo! Mimo niecheci do Jolie film obejrze chetnie.

tix666

Ale przy Without Remorse potknął się bardzo mocno :/

ocenił(a) film na 5
devo78

Oj bardzo i na dodatek najsłabszym elementem obu części Sicario był właśnie scenariusz więc jego skrypty są takie pół na pół

GTA5pl

Jest dobrze, właśnie obejrzałem. Najwyraźniej Without Remorse to był tylko wypadek przy pracy.

devo78

No nie wiem, dla mnie WR lepsze o dwa oczka niz ten. Tutaj poczatek bdb, a koncowa ocena to 5/10. Zawiodlem sie.

tix666

Chyba za bardzo chciałem, żeby było dobrze. Genialnego Wind River chyba już Sheridan nie przeskoczy. Do 2/3 Those było takie właśnie na 7, ale końcówka to już poziom WR ;)

ocenił(a) film na 7
devo78

Obaj mylicie nieco tym skrótem, oba filmy mają te same inicjały ;DD z kontekstu można wyłąpać, o który wr chodzi, ale trzeba pokombinować ;)

xxadrianxx

Haha, fakt :) WR nr 1 to sztos. WR nr 2 to klops ;)

ocenił(a) film na 7
GTA5pl

Sicario miało sztos scenariusze akurat, tylko nie polegały one na zwrotach akcji.

ocenił(a) film na 5
RipRoy

Pozwól że się nie zgodzę bo gdyby nie Vilenueve i aktorzy to Sicario byłoby czymś na miarę Without Remorse gdyż jest kiepsko rozpisana intryga a Soldado to już totalnie nie dopowiedziany skrypt

GTA5pl

W takim razie ja się nie zgodzę z Twoją opinią… Takie zasady muzykowania… Każdy ma prawo do swojej opinii. Ale… co do 2 części SICARIO to faktycznie ulepiona na prędce….

ocenił(a) film na 7
Ronin_74

a ja nie zgodze sie z zadnym z Was choc bardziej trzymam strone Ronina, Sicario 2 jak rzadko ktory sequel byl lepszy od 1, oba mialy dobre scenariusze - jak ktos chce byc zaskakiwany niewiadomo czym to proponuje domy publiczne. without remorse zgadzam sie ze film duzo ponizej poziomu, wind river moj ulubiony. Dzieki za goraca dyskusje na temat obecnego filmu chcialam odpuscic sobie go ze wzgledu na wyklepana gebe i gre aktorska na poziomie manekina Angelinki ale teraz sobie obejrze z ciekawosci zeby zobaczyc o co tyle krzyku. Nie oceniajcie filmow po ich tworcach - zespol muzyczny tez potrafi raz wydac plyte majstersztyk zeby za moment wypuscic totalnego gniota, bo juz zabraklo weny na dany moment albo po prostu zaczeli eksperymentowac i weszli na mokradla, wiec tworca tworca a to co wyjdzie to jest skladowa wielu czynnikow i osobistego gustu odbiorcy

ocenił(a) film na 5
devo78

No i znowu się potknął

ocenił(a) film na 5
lornemalwo

I to bardzo..........

ocenił(a) film na 4
hydefromt70s

Otóż,właśnie...:-(

tix666

Sicario i Wind River kocham.

Tutaj niestety inna koncepcja, jest angelika więc "dziewczyny górą" -nie zależnie czy wyślesz na nie SEALs czy GROM.

Sgt_Elias

Jak na ksywę, której używasz to trochę szowinistyczne stwierdzenie… Przemyśl czy na 100% powinieneś jej używać lub pisać w ten sposób… Można to wyrazić inaczej a co do SF to są tam kobiety, które nie jednemu mężczyźnie i to w mundurze wykręciłyby cojones tak że pielucha byłaby pełna… widziałem i wiem co piszę.

Ronin_74

XD?! Koleś komu "ty" chcesz zaimponować? Co mi jeszcze powiesz że woda mokra albo ziemia okrągła? W TYM filmie kobiety są w cywilu a jedna z nich w zaawansowanej ciąży!
Nie zesraj sie samuraju(lol)  - Nie pisz do mnie.

Sgt_Elias

Hmmm. Nie woda jest mokra tylko twoja pielucha. Poza tym, twój wąs od mleka, które jest tak świeże, że jeszcze nie zaschło. I to są fakty. Ty, możesz do mnie pisać... bo co byś nie napisał, to z twoim poziomem (jak to się u was dzieci mówi „gimbusa”?) nie będziesz mnie nawet musiał przepraszać, bo nie będzie za co. Jak ktoś będący na niższym poziomie ewolucji miałby mnie czymś obrazić(?)

ocenił(a) film na 5
tix666

no do sicario sie nie umywa ten filmik

tix666

Scenarzysta od Wind River? W takim razie daruję sobie ten film.. Dzięki za ostrzeżenie.

ocenił(a) film na 6
tix666

no scenariusz sicario 2 beznadzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones