PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37317}
4,6 1 663
oceny
4,6 10 1 1663
Cyborg 2: Szklany cień
powrót do forum filmu Cyborg 2: Szklany cień

Rok 2074 

ocenił(a) film na 3

Film jest bardzo słaby. Nie ma też nic wspólnego z częścią pierwszą, poza tym, że na początku filmu pojawiają się krótkie urywki z pierwszego "Cyborga". Nawet klimat jest całkowicie inny niż w jedynce. Film ma bardziej zbliżony klimat do "Łowcy androidów" + drobne elementy jak w filmach postapokaliptycznych np. "Hardware" z 1990 roku. W ogóle gdyby nie rola Angeliny Jolie, która jest oczywiście na plus, to film można uznać za gniot totalny. Nic tutaj nie jest dobre. Nawet muzyka, która jest denna i nie pasująca do akcji w filmie. W ogóle może gdyby zagrał tutaj Jean-Claude Van Damme w roli tego partnera, który chronił tę kobietę-cyborg, to może byłoby ciekawiej...
Oprócz Angeliny Jolie ze znanych twarzy występuje tutaj Jack Palance, ale przez cały film widać tylko jego usta w jakichś telewizorkach i pojawia się dopiero na samym końcu filmu, oraz Billy Drago, który jak zawsze gra czarnego bohatera - jednak tym razem bardzo przeciętnie. Pod koniec filmu gdy miał już zmasakrowaną twarz to wyglądał jak jakiś zombie.
Spodziewałem się, że film może być zły. Oceniam go na 3/10 i to tylko dlatego tak wysoko, że zagrała tutaj Angelina Jolie - jeszcze młoda, no i pokazuje swoje naturalne cycki. Poza tym kilka drobnych momentów, kiedy coś ciekawego się działo. Plus też rola Billy Drago, który zawsze gra krwawych twardzieli. Już nawet nie chcę sobie wyobrażać jak kiepska musi być trzecia część "Cyborga", ale może jeszcze kiedyś ją obejrzę.

Axel

Dobra recenzja Axel. Oszczędziłeś mi tortury, a najciekawsze fragmenty sobie wyguglam ;) Ostrzegam Cię, że po trzeciej części powstała czwarta... Czuję, że spadek jakości jest potężniejszy przy każdej kolejnej części.

ocenił(a) film na 1
Axel

za cycki i usta Angeliny dałeś tróję ? :-P Ok. Każdy ma swój gust. Mi się ona tutaj podobała jako kobieta ale aktorsko wypadła kiepściutko.
Sam film to jakaś kpina z widza. Muzyka jest tak fatalna że momentami można uznac iż robił go ktoś u siebie w domu na tanim keyboardzie.
Ja nie stawiam jedynek zbyt często, narazie ze 3 razy ale tutaj nie ma nic co ten film ratuje włącznie z naiwną fabułą i Jackiem Palance'em pojawiającym się także w starym TV bez prądu hehe.

Axel

Zgadzam się z tobą właśnie obejrzałem tą 2 część tego filmu i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia i jestem zawiedziony jak zobaczyłem wcześniej że tu gra Angelina Jolie to się spodziewałem że to będzie przyzwoity film na tamte czasy niestety stało się inaczej ja myślę że z Van Dammem pierwsza część była by o wiele lepsza od tej 2 części z Angeliną Jolie a tak po za tym słyszałem i widziałem urywek filmu Cyborg z Van Dammem jeszcze go nawet nie obejrzałem w całości ale mam zamiar go obejrzeć jak kiedyś poleci w TV

ocenił(a) film na 3
ebmr

Jedynka jest kultowym i zajebistym filmem, więc polecam nadrobić :)

Axel

Dzięki nie dawno leciał z miesiąć temu na TV4 jak dla mnie nie był zły szkoda ze się nie postarali bardziej to by był dobry film na tamte czasy 6/10 a tak po za tym oprócz jedynki i dwójki obejrzałem 3 nie dawno tragedii nie było jak dla mnie średni na jeża jak nie oglądałeś nigdy 3 to przy okazji sobie obejrzyj z ciekawości skoro już widziałeś jedynkę i dwójkę

ebmr

Ten film Jest tak dobry jak tani barszcz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones