PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1326}

Przekręt

Snatch
8,0 258 204
oceny
8,0 10 1 258204
7,7 42
oceny krytyków
Przekręt
powrót do forum filmu Przekręt

angielski cygan

ocenił(a) film na 8

Bardziej do roli cygana Mickey'a pasowalby mi Del Toro. Brad zagral niezle ale do tej roli to
on mi jakos nie pasuje...

yeeg

I to jest właśnie ten problem że większośc z was myśli że to jest film o Romskich Cyganach jakich znamy z Polski, a to jest zupełnie inna nacja która z Romami nie ma nic wspólnego.Ci z tego filmu to tak zwani "Gypsy" co w słowniku angielskim znaczy Cygan ale dla Angola znaczy też "Irish Traveller" lub jeszcze inaczej: "didicoy" , "tinkers" , "knackers" , pikey" , "gypo" , "gippo" , "Gypsy" czyli ci nieszczęśni "cyganie", poczytajcie sobie o nich to są jedyni Nomadzi Iralndii i ziem Korony Bryt. są bardzo źle postrzegani przez społeczności "pracujące" wiekszość z nich utrzymuje się z przestępstw, ostatnio nawet rozbili gang który stworzył coś na wzór obozu koncentracyjnego w którym przetrzymywał w niewoli 24 osoby w tym 3 Polaków, wszędzie w Polskich mediach błędnie podano informację że chodzi o Romów a w miediach UK jest jak byk Gypsy a 2 Romów to owszem było ale właśnie jako ofiary tego "obozu"

użytkownik usunięty
telesfor72

hm, zgadzam się z tym. i uważam, że del toro NIE pasowałby do roli cygana. pitt był przekonywujący, taki cwaniaczek.

ocenił(a) film na 7
telesfor72

Fajnie, że ktoś mi to w końcu wyjaśnił. Podobni Cyganie są też w Peaky Blinders

ocenił(a) film na 10
yeeg

Pitt był REWELACYJNY!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones