PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418952}

Salt

6,5 154 718
ocen
6,5 10 1 154718
4,8 18
ocen krytyków
Salt
powrót do forum filmu Salt

Poczytałam tu chwilę na filmwebie i mam wrażenie, że chyba oglądałam alternatywną wersję
filmu. Mike nie ginie od strzału, topi go na oczach Salt ekipa z Rosji. Zakończenie też jest dużo
lepsze, niż większość osób tu pisze. Owszem Salt wyskakuje z helikoptera, wychodzi z wody i
biegnie, ale prezenter telewizyjny mówi w tym momencie

" Nowy prezydent USA,Joseph Steppins, ogłosił, że po śmierci Nataszy Czenkow znanej jako
Evelyn Salt, organizacja terrorystyczna została wyeliminowana. Ogłosił to podczas wizyty w
Moskwie. Prezydent złożył także kwiaty na miejscu katastrofy lotniczej z roku 1974, w której zginęli
jego rodzice i siostra, podróżując po Rosji"

Wychodzi na to, że nowy prezydent też pochodzi z rosyjskiej paczki, a Angelina na pewno już nie
zagra.

Qara

Ja zrozumiałam ze Salt nie została zlapana i podali taka informacje żeby zataić jej ucieczke, a nowy prezydent to jej brat. Jemu zmarli rodzice i siostra, a na poczatku filmu bylo cos ze ona stracila rodziców i brata.

ocenił(a) film na 7
Qara

Takie zakończenie, to wersja reżyserska. Jest jeszcze wersja normalna, ale z alternatywnym zakończeniem. Salt nie zabija Orłowa w środku filmu, tylko na końcu. Akcja dzieje się w Rosji (w monastyrze, tam gdzie Orłow szkolił dzieciaki). Przed śmiercią wypowiada słowa - "Przyszłaś ucałować pierścień córko?". Salt topi jego ciało w rzece i wysadza monastyr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones