Angelina Jolie

Angelina Jolie Voight

8,5
71 467 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angelina Jolie

Ja ją kocham! Ostatnio mam taki szał na nią że szok xD Ale na serio jest świetna :*:)

Lilly878

Ja też mam na nią szał zakochałem się w niej poważnie :) najlepsza na świecie

sasaki_filmweb_filmweb

Ja również się do was dołączam. Od dłuższego czasu mam na nią "szał" i jakoś mi nie mija. To chyba pierwsza aktorka którą tak bardzo lubię nie tylko za filmy.

Lilly878

A co to znaczy mieć na kogoś szał że szok... ?

użytkownik usunięty
Eliza90

Szczerze mówiąc to jest kobieta w której jestem zakochany od 6 klasy podstawówki albo wcześniej :P wszystko się zaczęło od filmu Tomb Rider :P ehhh Andzia szkoda, że na świecie nie ma więcej takich kobiet jak ty ! :D fenomen Andzi polega również na tym że podoba się nie tylko mężczyzną ale również mam koleżanki, którym się podoba czysto fizycznie :D podobno Andzia jest Bi co o tym sądzicie ?

p.s skubany Pitt mi tylko odbił Andzie tak to pewnie bym już z nią był, ktoś zna na niego namiary ? to zrobię mu wjazd na chatę :P

To wlaśnie robi ją wyjątkową ze nie ma takiej drugiej kobiety na świecie.
Ja oszalałem na jej punkcie od kiedy zobaczyłem Przerwaną lekcję muzyki a potem Mr & Mrs Smith. To był 2005 rok.

Przyłanczam się do ciebie stary robi wjazd na brada pitta ale angie jest moja :)

Lilly878

dokładnie xD ja jestem w trakcie realizacji mojego Jolieowego planu aby oglądnąć jej wszystkie filmy ;p

Vindem

Też się do tego przymierzam ale zbytnio czasu nie mam ale jak znajdę choć trochę to na 100% obejrzę.

Vindem

Mój plan już w 60% zrealizowany ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones