U2

7,9
8 ocen muzyki
powrót do forum osoby U2

Świetny zespół,

użytkownik usunięty

ale już się wypala...

użytkownik usunięty

Zespół świetny i ich piosenki. Ale wiadomo to co dobre kiedyż się kończy...Rolling Stonsi też byli super, ale wiek i co raz nowsze rytmy wygrywają, niestety.

użytkownik usunięty

Martwi jedynie to że następców tego pokroju nie widać... A szkoda.

U2 to bez wątpienia najlepszy zespół w historii rocka. Nie ma co ukrywać, chłopaki z U2 pozostawią po sobie gatunek na którym będą się wzorować wiele zespołów choć niektóre już to robią. Dla mnie U2 to niesamowita kapela, miałam szansę zobaczyć i usłyszeć ich na żywo z czego jestem bardzo zadowolona. A czy się wypala? Nie sądzę,ale może wypalić ich już dwuletnia trasa 360. Wg mnie powinni sobie nieco odpuścić i zrobić z pół roku przerwy, w końcu już wiek robi też swoje, ale życzę im powodzenia i niech szybko wracają do Polski

Wkurza mnie już to gadanie o beznadziejności No Line On the Horizon. Piszący to nie znają chyba wszystkich piosenek na płycie, albo tak piszą bo to modne ostatnio. Co do How To Dismantle An Atomic Bomb to jest ona najgorszą płytą U2, ale katastroficzna nie jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones